HOTEL
Z BEZPŁATNYM PAKIETEM
KORZYŚCI PREMIUM
| O NAS
hotel gordon
IDEALNY DO PRACY
DOSKONAŁY DO WYPOCZYNKU

Od lat zaskakujemy gości jakością i ceną, które harmonijnie się przenikają tworząc najlepszy produkt na rynku. Dodatkowo jesteśmy jedynym hotelem w Polsce, który oferuje gościom usługi premium w standardzie. Goście doceniają nas za niebanalną gościnność w każdym detalu, za rodzinną atmosferę, a także za unikalne, bo indywidualne podejście. Potwierdzają to wysokie noty w polskich i międzynarodowych serwisach rezerwacyjnych. Wyróżnia nas także lokalizacja. Hotel znajduje się w południowo-zachodniej części Warszawy tuż przy Międzynarodowym Porcie Lotniczym im. Fryderyka Chopina, Centrum Handlowym Janki i przy jednym z czterech najważniejszych ośrodków biznesowych stolicy.
PROSTOTA
ŁĄCZY SIĘ Z LUKSUSEM
DOMOWEGO OGNISKA
Znamy Państwa potrzeby, dlatego 56 przestronnych pokojów z wygodnymi łóżkami i wysokiej jakości pościelą zapewniają wszystkim komfort, bezpieczeństwo i rodzinne ciepło. Charakteryzuje je prosty styl, który podkreśla gustowne oświetlenie.
domowe ognisko
hotel gordon
SMAKI,
KTÓRE INSPIRUJĄ

Restauracja i stara browarnia są idealnym miejscem, w którym można rozpocząć kulinarną podróż po najbardziej odległych kuchniach świata. Bogaty wybór alkoholi i drinków dopełnią całości.
ODPOWIEDZIALNOSĆ
MAMY WE KRWI
Dumnie wpisujemy się w rozwój turystycznej Warszawy realizując wspólnie z Warszawską Organizacją Turystyczną śmiałe projekty. Troszczymy się o rozwój polskiej i światowej kultury w ramach programu #GordonKultury. Goście mogą bezpłatnie oglądać najlepsze filmy i dokumenty oraz rozkoszować się muzyką na żywo w wykonaniu dyplomowanych muzyków z Polski i ze świata.
odpowiedzialnośc
KORZYŚCI
lotnisko

Lotnisko
trasa autostrada

Trasa/autostrada
muzyka

Transport publiczny
taxi

Taxi
internet bezprzewodowy

WiFi
Parking

Parking
pinezka

HOTEL GORDON
ALEJA KRAKOWSKA 157A
02-180 WARSZAWA


telefon

RECEPCJA CZYNNA JEST 24H/DOBĘ


mail

RECEPCJA CZYNNA JEST 24H/DOBĘ